Розробка логотипу

Вартість, варіанти, створення.
Логотип є важливою складовою формування іміджу будь-якої компанії. Наша студія розробила на замовлення вже понад 150 логотипів і фірмових стилів.

СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ :

Відтворення логотипу в 4-х колірних версіях: повноколірний, кольоровий, чорно-білий, на темному тлі. Ви отримуєте в подарунок фавікон (favicon) для розміщення на вашому сайті.

Дизайн

Дизайн-концепція і стратегія

Найбільш важлива і серйозна частина роботи. На даному етапі необхідно зрозуміти характер і специфіку Вашого бізнесу. Виділяючи значні напрямки, в результаті виходить зображення або стилізоване написання назви фірми, найбільш яскраво представляє Вашу компанію.

Дизайн

Розробка макету логотипу

Ми підготуємо для Вас кілька макетів логотипу. Виберіть найбільш підходящу версію або повідомте нам свої думки, ідеї, побажання по надісланим версіями. За результатами відгуку ми або завершимо роботу над проектом (якщо дизайн логотипу затверджений при першому ж розгляді), або вносимо правки в обраний макет.

Дизайн

Правки до макету

Відповідно до Ваших побажань ми внесемо правки і відправимо змінений макет на остаточне затвердження.Якщо Ви хочете побачити інші варіанти з вподобаним елементом або дизайнів, ми доопрацюємо і відправимо Вам макет.

Дизайн

Підготовка вихідних файлів

Підсумковий результат. Ми надаємо Вам комплект вихідних файлів і документація по колірному кодування (кольору, використовувані в логотипі). У комплект вихідних файлів входять: Векторні файли: (Версія основного (повнокольорового) логотипу, версія спрощеного логотипу, версія чорно-білого логотипу, версія логотипу для використання на темному тлі). Файли в форматі JPG і файли у форматі PNG (з прозорим фоном)

Дизайн

Ми працюємо з форматами:

PSD (формат растрової графіки); PNG (формат растрової графіки); AI (формат векторної графіки); CDR (формат векторної графіки).

Дизайн

Використання логотипу

Надані нами формати є універсальними, оскільки дозволяють використовувати логотип в області веб-дизайну (наприклад для сайту), для розміщення на візитках, банерах та ін. Ми не обмежуємо коло необхідних форматів цими пунктами, орієнтуючись в першу чергу на побажання замовника.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого дизайну, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Кадровий потенціал

Кадровий потенціал

Головною перевагою нашої студії є унікальний творчий колектив, сформований експертами у маркетингу, брендингу, графічному дизайні, комунікаціях і проектуванні.

Стратегія

Стратегія

Кожне рішення нашої студії в сферах брендингу, дизайну логотипу, розробки фірмового стилю, нейминга, реклами приймається на основі чіткого бачення подальшого розвитку вашого бренду, його стратегічних можливостей і перспектив.

Вартість розробки логотипу?

Чому у вас ціни нижчі, ніж в інших компаніях?

Ми вказуємо адекватні ціни, що не накручуємо їх за рахунок бренду або реклами. Ми намагаємося створити гармонійне співвідношення «ціна-якість», закладаючи у вартість логотипу тільки реальні вкладення і працю нашої команди.

Скільки правок допускається робити?

Необмежене число розумно обґрунтованих правок. Наша компанія направлена ​​на індивідуальний підхід роботи, тому кожен окремий випадок ми розглядаємо з точки зору задоволення клієнтських потреб. Залежно від складності проекту правок може бути від однієї і вище.

Термін розробки?

Від двох днів до тижня, все залежить від кількості правок, скоординованої роботи дизайнера і замовника, оперативності прийнятих рішень.

Чи можливе одержання ісходника у високій роздільній здатності?

Ми надаємо розроблений логотип в растровому і векторному форматах. Розтягувати, збільшувати, друкувати з великою роздільною здатністю векторний формат можна без втрати якості зображення.

Що потрібно зробити, щоб замовити розробку логотипу?

Необхідно по можливості чітко уявити загальний вигляд символу, який Ви хочете побачити. Для цього Вам допоможе уявлення власної компанії – чим вона займається, на яку аудиторію націлена, чи є Вас фірмові кольори або помітна назва.

Чим більше інформації Ви надасте нашим дизайнерам, тим точніше вони відтворять ідеальну для Вас картинку.

Немає ідей для логотипу, що робити?

У разі, якщо фірмовий стиль не опрацьований, а Ви не знаєте, який саме образ хочете побачити, наші дизайнери Вам допоможуть!
На основі базової інформації про компанію створюється від одного до декількох варіантів, з яких Ви можете вибрати потрібний, або внести певні корективи.