Розробка плагінів для WordPress

Важко уявити роботу сучасного сайту без плагінів і віджетів. Кешування, що значно прискорює сайт, SEO-оптимізації, без якої неможливо було б знайти свій сайт серед тисяч інших, різні галереї та інші “фішки”, що покращують роботу сайту та взаємодію з відвідувачами

Розробка плагінів та віджетів для WordPress на замовлення

Плагін є незалежним компонентом програмного забезпечення, який динамічно з’єднується з сайтом, коли ви завантажуєте WordPress і призначений для розширення можливостей цієї CMS.

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого сайту-візитки, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Адаптивна верстка

Адаптивна верстка

Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбука, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.

Зручна система управління

Зручна система управління

Для того, щоб ви моги швидко і зручно поміняти ціни, додати нову сторінку і т.д. ми підключаємо CMS WordPress.

Плагіни для вордпрес розроблені нашою студією

Як замовити створення плагіна і / або віджета для WordPress?

Все гранично просто. Ви формуєте, що повинен робити плагін і / або віджет, пишете свої думки в текстовому документі, відправляєте будь-яким зручним для вас способом. З’ясувавши на 100%, що ви хочете отримати в результаті, ми складаємо комерційну пропозицію з детальним планом розробки.

По закінченню співробітництва ви отримуєте готовий, на 100% правильний плагін і / або віджет для WordPress і задоволення від його роботи. Цей плагін буде вирішувати всі завдання, які ви поставили перед ним і чітко прописали в технічному завданні. Дотримання всіх стандартів розробки плагінів і віджетів дозволяє встановлювати плагін з панелі адміністратора, що дуже зручно і не вимагає додаткових знань програмування. Бонусом до кожного замовленого віджету або плагіну для вордпресс буде детальна відеоінструкція, в якій ми розповімо і покажемо вам, як вони працюють, і як ними управляти. В якості приємного бонусу, всім замовникам надається 1 місяць хостингу для WordPress безкоштовно!

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути