Вельми вдячний вашій компанії за продуману методику розробки і наповнення створюваного сайту. Дуже ефективні інструкції та відеофільми. Вперше, самостійно формую сайт і незважаючи на свій поважний вік вдається вирішувати завдання по його наповненню. Вдячний всім співробітникам, які швидко і компетентно відповідають на мої запитання і допомагають вирішувати виниклі проблеми, які в більшій мірі обумовлені моєю некомпетентністю. Ткачук Г.Г.

ТОВ “НВП Геотек”

04.08.2020
Я в захваті від Ваших послуг, мені дуже все подобається

ТОВ “Компанія АКВА Даня”

04.08.2020
Добридень! На сайті побачила всі внесені зміни, тепер все абсолютно вірно, а найголовніше - зручно покупцеві. Дуже вдячна фахівцям, які виконали цю серйозну і об'ємну роботу. Просто молодці !!! Тепер все на потрібному, високому рівні, я дуже рада. Величезне спасибі за допомогу і сприяння !!!

Tamara Petrivna

04.08.2020
Величезне спасибі компанії за професійний і швидкий підхід до вирішення нашого питання. Всім рекомендую. Ми вже замовляємо другий сайт для дочірнього підприємства. Максим.

СпецХімТермоРесурс

04.08.2020
Дякую за оперативність при створенні сайту і підключенні домену

ТОВ “МІДІ-ПРОФ”

04.08.2020
Висловлюю подяку співробітникам WEB24 за виконану роботу. Незважаючи на низькі ціни, робота виконана на належному рівні. Клієнтів не кидають напризволяще, підтримка працює чудово. Спасибі величезне що допомагаєте розібратися у всіх питаннях !!!

ТОВ “РУБІКОН”

04.08.2020
Спасибі команді ВЕБ24, користуюся послугами близько року, всім задоволений.

Олег

04.08.2020
Велике спасибі компанії WEB24 за створення сайту http://metkam.ru/! Все оперативно, професійно і якісно! Всім рекомендую!

ТОВ “МетКамГрупп”

04.08.2020
Сервіс від WEB24- реальна допомога малому бізнесу при створенні і підтримці сайту. Я займаюся організацією ремонту квартир, мені достатньо було створити сайт-старт для звичайної, невимушеній реклами, розраховані на клієнта із середнім достатком або достатком нижче середнього. Переважна більшість розробників сайтів цілеспрямовано вичавлюють з замовника максимум коштів і обіцяють перспективний підйом в в бізнесі, типу потрібен супершікарний сайт. таких сайтів багато в мережі-вивіска за якою нічого немає. Але ж все геніальне просто і все прості робили революцію - по українськи кажучи!

Володимир

04.08.2020
Наша компанія хотіла б висловити величезну подяку всій команді ВЕБ24 за злагоджену високопрофесійну роботу, індивідуальний підхід не на словах, а на ділі, а також оперативність, ввічливість і чуйність. Ми дуже задоволені створеним сайтом, всі наші побажання враховані, фахівці блискуче впоралися з поставленими завданнями на всіх рівнях!

ТОВ “Прайм-М”

04.08.2020