Реєстрація додатків в Play Market

Ми створюємо мобільні android додатки які працюють і приносять прибуток. Чіткі і налагоджені виробничі процеси дозволяють гарантувати правильний результат: запуск вашого проекту з оптимальною вартістю, точно в строк і необхідною якістю. Поетапний розвиток вашого проекту крок за кроком економить час і гроші на старті, а прибуток від проекту ви починаєте отримувати вже відразу після запуску. Гнучкий підхід дозволяє отримувати проекти, що відповідають вашим бізнес-вимогам і актуальним завданням.

Що ми робимо:

Розробка android

Формування ідеї ​​та бізнес-моделі

Наші фахівці допоможуть Вам сформувати Ідею вашого проекту, визначити основні Цілі і Завдання, виділити ЦА (цільову аудиторію) і створити бізнес-модель додатки.

Розробка android

Розробка технічного завдання

Першим етапом розробки Вашого проекту стане розробка технічного завдання та проектної документації. На нашій зустрічі Ви в загальних рисах розповісте нам про ідеї Вашого проекту, його цілі і завдання, про те яким Ви хочете бачити Ваш додаток.

Розробка android

Розробка дизайну мобільних додатків

Одним з найважливіших аспектів розробки успішного мобільного додатка для Android, є його зовнішній вигляд, а саме розробка дизайну і призначеного для користувача інтерфейсу.

Розробка android

Програмування мобільних додатків

Front-end програмування – це розробка клієнтської частини програми. Іншими словами це розробка інтерфейсу між користувачем і серверною частиною програми. Він відповідає за введення вхідної інформації від користувача, а також її первинну обробку і відправку на сервер за відповідним API.

Розробка android

Тестування мобільних додатків

Наша компанія займається перевіркою мобільних додатків і виявляє наявність багів за допомогою повномасштабного дослідження. Ми ретельно вивчаємо функціональність і проводимо всі необхідні заходи, щоб не втратити жодної розбіжності з технічним завданням.

Розробка android

Реєстрація акаунта розробника

Після завершення розробки і тестування програми, Вам знадобиться опублікувати його на торгових майданчиках AppStore або Google Play. Для цього необхідна платна реєстрація аккаунта розробника на кожному з майданчиків

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого сайту-візитки, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Адаптивна верстка

Адаптивна верстка

Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбука, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.

Зручна система управління

Зручна система управління

Для того, щоб ви моги швидко і зручно поміняти ціни, додати нову сторінку і т.д. ми підключаємо CMS WordPress.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути