Розробка CRM для бізнесу

Впровадження CRM-систем корисно для представників середнього та великого бізнесу, у яких кількість нових клієнтів, або замовлень в середньому перевищує більше 50 шт. на добу.

Пропонуємо створення CRM для наступних сфер бізнесу:

Створення CRM для бізнесу – це повноцінний проект, а значить, що ми врахуємо будь-які ваші побажання, і система вийде кастомноюі заточеною саме під ваші бізнес-процеси

Розробка CRM

CRM для фармацевтичних компаній

CRM-система (Customer Relationship Management) - програмно-апаратний комплекс для організації та автоматизації взаємодії компанії з клієнтами, збір і аналіз даних, а також систематизації складних бізнес-процесів.

Розробка CRM

CRM для інтернет магазину

Інструмент буде корисний як для невеликих, так і для великих сайтів. Ви зможете аналізувати маркетинг, розуміти, що призводить цільових клієнтів і чому деякі Ліди йдуть від вас.

Розробка CRM

CRM для банків

Крім описаних переваг використання, з'явиться можливість диференціації клієнтів з фінансових категоріях, за допомогою чого ви будете працювати ефективніше.

Розробка CRM

CRM для ріелторських компаній

З огляду на те, що в цій сфері процес ухвалення рішення про покупку досить тривалий (клієнти довго придивляються, відвідують десятки варіантів), CRM відмінно послужить для того, щоб зберігати дані про статус квартир, будинків і клієнтів.

Розробка CRM

CRM для фітнес-клубів

Для цієї сфери відмінно виконає свою роль маркетингова функція CRM - відстежуйте відвідування і інтереси клієнтів і пропонуйте їм кращі можливості.

Розробка CRM

CRM для юридичних компаній

Система допоможе тримати під контролем всі процеси, документи будуть чітко закріплені за клієнтами, і в будь-який момент ви можете підняти важливу юридичну інформацію.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Дизайн

Дизайн

Розробка

Розробка

Затвердження

Затвердження

Обслуговування

Обслуговування

Реклама

Реклама

Офіційний договір

Офіційний договір

Всі наші домовленості, перелік робіт, а також ціна сайту-візитки фіксується юридично.

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Ми не використовуємо шаблони навіть для самого простого сайту-візитки, всі дизайн рішення індивідуальні і виходять із завдань клієнта.

Адаптивна верстка

Адаптивна верстка

Для нас важливо, щоб Ваш сайт коректно функціонував на стаціонарних ПК, ноутбука, планшетах і смартфонах, а також будь-яких браузерах і операційних системах.

Зручна система управління

Зручна система управління

Для того, щоб ви моги швидко і зручно поміняти ціни, додати нову сторінку і т.д. ми підключаємо CMS WordPress.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути