Просування і розкрутка Інстаграм

Instagram – платформа візуального контенту з кількістю користувачів понад 500 мільйонів. Перевага контенту цієї соцмережі складається в його популярності серед користувачів і високій швидкості поширення. Плюси цієї рекламної площадки вже оцінили 1,5 мільйона компаній по всьому світу. Може, пора приєднатися і вам?

Унікальні можливості
просування в Інстаграм

Реклама Instagram

Реклама в Сторіс Інстаграм

Інструмент Сторіс в Інстаграм був узятий у Snapchat. І нехай він був просто скопійований і трохи доопрацьований, все одно функціонал користується шаленою популярністю.

Реклама Instagram

Таргетинг

Детальний таргетинг: найважливіший параметр. Тут можна визначити інтереси аудиторії, сферу роботи або навчання, сімейний стан, наявність дітей і багато іншого.

Реклама Instagram

Реклама у блогерів Instagram

У лідерів думок можна опублікувати рекламний пост або історію. На відміну від таргетированной реклами, результати розміщення у блогера спрогнозувати складніше.

Реклама Instagram

Прямий контакт зі споживачем

В Інстаграмі бренд не використовує посередників для комунікації свого повідомлення. Немає необхідності підлаштовувати його під формат видання, якщо це ЗМІ, немає цензури

Реклама Instagram

Миттєва реакція

Повідомлення потрапляє до споживача миттєво, що дозволяє оперативно реагувати на інформаційні приводи, а також масштабувати рекламну кампанію по просуванню бренду, перевіряючи гіпотези на частині аудиторії

Реклама Instagram

Репутаційний менеджмент

Незалежності від того, чи здійснює бренд просування Інстаграм, користувачі обговорюють його між собою і діляться один з одним відгуками. Важливою частиною роботи бренду в соціальних мережах є виявлення і, якщо необхідно, реакція на ці повідомлення.

Шлях до успіху в 6-ти кроках

Процес розробки Вашого проекту

Обговорення

Обговорення

Аналітика

Аналітика

Складання плану

Складання плану

Затвердження

Затвердження

Ведення кампаній

Ведення кампаній

Надання звіту

Надання звіту

Економте рекламний бюджет

Економте рекламний бюджет

Залучайте тільки тих, хто, які з великою ймовірністю зроблять покупку. Чим менше нецільової аудиторії, тим ефективніше витрачається рекламний бюджет.

Економте час

Економте час

Забудьте про довгі аудити, технічні завдання та узгодження. Просто заповніть бриф і отримаєте медіаплан, а потім оплатіть рахунок і готуйтеся приймати заявки від нових клієнтів. Сервіс працює навіть без вашої участі.

Розширюйте бізнес

Розширюйте бізнес

Тестуйте нові рекламні канали і формати, залучайте нових клієнтів. Безпомилково визначайте потенційних покупців і збільшуйте продажі.

Просування в Інтернеті

Просування в Інтернеті

Ми розмістимо Вашу рекламу з максимальною ефективністю на кращих майданчиках інтернету. Робота з Вашим проектом включає в себе комплексну веб-аналітику: збір і моніторинг статистики відвідувань, постійний аудит та аналіз даних для підвищення конверсії.

Перегляньте всі роботи у нашому Instagram Переглянути