Розробка дизайну інтерфейсу мобільних додатків

Одним з найважливіших аспектів розробки успішного мобільного додатка для  Android, є його зовнішній вигляд, а саме розробка дизайну і призначеного для користувача інтерфейсу.

Красиве і приємне оформлення екранів, акуратні кнопки і візуальні ефекти в потрібних місцях викличуть у користувача позитивні емоції, що сформує гарне враження про Ваш проект і спонукатиме ще раз повернутися.

Зовнішнє оформлення мобільного додатку нерозривно пов’язано з проектуванням його Інтерфейсу. Зрозуміла і зручна навігація забезпечить максимальну ефективність візуальної комунікації з користувачем.

Проектування інтерфейсу майбутнього програми починається на стадії  технічного завдання і є складовою частиною розробки дизайну. Наші фахівці з урахуванням Ваших побажань і світових трендів створять для Вас гарний і привітний Дизайн додатку. Однак ми поки не вміємо читати чужі думки, тому перед початком розробки попросимо Вас заповнити Бриф , від повноти і точності якого буде залежати термін розробки дизайну програми.

Після того, як Ви заповните Бриф і передасте його нам, розробка дизайну буде відбуватися таким чином:

1.  Аналіз отриманого Брифу і уточнення при необхідності окремих положень;

2.  Розробка 2-3 варіантів основного екрану і одного з другорядних. Передача Вам на узгодження;

3.  Вибір Вами найбільш підходящих варіантів і вказівка на необхідні корективи;

4.  Внесення нами всіх коригувань і спільне остаточне узгодження стилю і кольорово-графічного оформлення Дизайну майбутнього програми;

5. Промальовка всього проекту поекранно;

6.  Передача Вам на узгодження всього Дизайну мобільного додатку, вказівка Вами на коригування при необхідності. Внесення нами всіх остаточних коригувань;

7. Підписання Дизайну мобільного застосування у вигляді додатку до Договору на розробку програмного забезпечення.

Вартість розробки мобільного додатку залежить від багатьох факторів. А ось вартість розробки дизайну одного екрану мобільного додатка – 1500 грнивень , наприклад:

5 ЕКРАНІВ – 7.500
10 ЕКРАНІВ – 15.000
20 ЕКРАНІВ – 30.000