Обмеження доступів паролем

Як налаштувати захищені паролем області сайту в WordPress

Сьогодні я б хотів розповісти вам як можна захистити паролем потрібні вам місця на вашому сайті. Думаю, тема буде цікава багатьом!

Потрібно додати захищені паролем області в WordPress? Іноді ви не хочете, щоб все на вашому сайті було доступно широкій публіці, і це абсолютно нормально! Пароль дозволяє обмежити доступ до всього сайту або тільки до певних його частин.

У цій статті я дам вам рішення для всього, від захисту паролем одного запису WordPress, до цілих категорій, до всього вашого сайту на WordPress.

Отже, давайте почнемо з деяких способів захисту контенту WordPress без членства.

Як захистити паролем один пост WordPress

Давайте почнемо з того, як обмежити один пост WordPress. Це найпростіше, тому що він насправді не потребує будь-яких зовнішніх інструментів. Так, є вбудована функція захисту паролем окремих WordPress постів.

Незважаючи на використання WordPress протягом 7 або 8 років, мені треба було багато часу, щоб зрозуміти, що ця функція вже існує в CMS. Може бути, це те ж саме і для вас!

Щоб захистити запис або сторінку WordPress паролем, все, що вам потрібно зробити, це перейти до «Видимості» праворуч у редакторі WordPress і натисніть кнопку «Змінити»:

 

Потім, просто виберіть перемикач «Захищено паролем» та введіть потрібний пароль. Потім натисніть «OK»:

Після публікації або оновлення повідомлення воно буде захищено паролем. Що це може означати?

Ну, всякий раз, коли хтось намагається отримати доступ до цього повідомлення, вони побачать  попередження.

Якщо відвідувач введе правильний пароль, він побачить повідомлення як зазвичай. Якщо у нього немає пароля, то і немає можливості прочитати цю статтю.

Як захистити паролем всю категорію WordPress

Добре, припустимо, захист паролем одного запису просто приховує його. Недостатньо захисту паролем! Вам потрібно, скажімо, захистити паролем всю категорію WordPress …

Немає проблем! Ви можете і це зробити. Але тепер вам потрібно буде звернутися до стороннього плагіну. Я дам вам консультацію, використовуючи безкоштовний плагін. Але оскільки плагін не дуже популярний, я вкажу вам на преміум плагін, який я особисто протестував, якщо ви хочете трохи більше спокою.

Щоб захистити категорії WordPress паролем безкоштовно, ви можете використовувати плагін під назвою Access Category Password . Встановіть і активуйте плагін, потім перейдіть в «Налаштування – Пароль доступу».

Плагін досить інтуїтивно зрозумілий в налаштуванні. Почніть з вибору пароля. Потім виберіть, до яких категорій ви хочете застосувати пароль.

Ви також можете дозволити окремим користувачам доступ до категорії без пароля – тому, якщо ви, скажімо, встановіть прапорець «Адміністратор», будь-кому, хто має обліковий запис адміністратора, то йому не потрібно вводити пароль.

І ще одна приємна особливість полягає в тому, що ви можете вибрати, чи слід обмежувати тільки один шаблон повідомлення. Якщо ви встановите цей прапорець, ви все одно можете відображати анонс статті на сторінці списку записів блогу – люди просто не зможуть переглянути повний запис без пароля:

У нижній частині, ви також можете налаштувати різні повідомлення, які люди бачать на сторінці захищеної паролем.

Але якщо вони відправляться на пост без обмежень, все буде працювати нормально.

Примітка: якщо вам не подобається стиль форми, плагін також спрощує додавання власного стилю.

Як захистити паролем весь сайт WordPress

Ми вже закривали від читання окремі повідомлення і категорії, тому тепер давайте пройдемо весь шлях. Ось як можна обмежити доступ до всього сайту WordPress за допомогою пароля.

Для цього вам знову знадобиться сторонній плагін. Я рекомендую безкоштовний плагін Password Protected . Це, мабуть, найпопулярніше рішення в каталозі WordPress.org. Щоб використовувати його, почніть з установки і активації плагіна.

Потім перейдіть в розділ «Налаштування – Password Protected» для налаштування плагіна.

Тут особливо нічого робити. По-перше, ви можете вибрати, чи дійсно потрібно включити захист паролем.

Потім можна надати «Protected Permissions». Якщо ви встановите один з цих прапорців, людям не потрібно буде вводити пароль (і ви також можете включити / відключити RSS-канали).

Нарешті, ви також можете вибрати свій фактичний пароль і білий список певних IP-адрес, щоб не було потрібно вводити пароль:

Після того, як ви натиснете «Зберегти зміни», ваш сайт повинен бути офіційно обмежений. Тепер, якщо хтось, хто не внесений у білий список за своєю роллю користувача або IP-адреса намагається отримати доступ до сайту, вони побачать великий екран для введення пароля.

Якщо ви хочете змінити логотип WordPress на логотип свого сайту, це досить просто зробити. Плагін підтягує той же логотип, який використовується на звичайній сторінці входу WordPress. Таким чином, ви можете змінити цей логотип вручну або використовувати простий плагін, такий як WP Custom Admin Login Page Logo .

Крім того, оскільки цей плагін працює на всьому сайті, немає ніяких проблем з сумісністю.

Підведемо підсумок

Таким чином, ви швидко створюєте захищені паролем області в WordPress для:

  • Окремі повідомлення або сторінки
  • Цілі категорії
  • Весь сайт WordPress