Підтримка Сайту

ПІДТРИМКА САЙТУ

Ми вміємо працювати з усіма відомими системами управління, Включаючи самописні.

Під будь-яке завдання ми пропонуємо кілька варіантів його вирішення: швидкий і дешевий спосіб з мінімум налаштувань і його повна протилежність – повна масштабованість, для часто використовуваних операцій.

Фінансові гарантії
Всі роботи виконуються на підставі укладеного договору, повністю захищає вас від зриву термінів і недоброякісного виконання. На всі роботи дається гарантія.
Тестові сервера
Для безпечної перевірки доробок, без шкоди  основній версії сайту, спеціально під ваш проект ми створюємо його робочу копію з захистом від дублювання в пошукових системах Google

 

МИ ПОДБАЄМО ПРО ВАШ САЙТ

Технічна підтримка сайту в компанії «WEBTOP» забезпечує працездатність проекту 24/7, його розвиток і оновлення протягом місяця.

Дана послуга включає в себе:

 • технічний супровід,
 • наповнення сайту,
 • доробка функціоналу та зовнішнього вигляду.

Розглянемо кожен пункт окремо.

Техпідтримка сайту

Що входить в даний блок:

 • моніторинг працездатності сайту;
 • захист від вірусів;
 • створення резервної копії сайту.

Якщо Ви даєте рекламу на сайт, то Вам необхідно підтримувати його працездатність. Сайт може перестати працювати з багатьох причин. Найчастіше це відбувається через те, що власники сайтів забувають вчасно оплатити послуги хостингу або продовжити домен. Причому це буває не так просто, як здається на перший погляд. Особливо це стосується домену, який треба оплачувати раз на рік. Власники доменного імені часто забувають доступи до панелі реєстратора. А буває, що і відзначають не ті галочки, через що сайт може не працювати кілька днів.

Також сайт можуть зламати і заразити вірусами, про що Ви можете дізнатися тільки після декількох місяців.

На будь-якому нашому тарифі ми будемо стежити за своєчасною оплатою хостингу і домену. Ніякі доступи не втратяться, а будуть зберігатися у нас, і будуть надані на першу Вашу вимогу. Ми швидко діагностуємо наявність вірусу на сайт і в найкоротші терміни видалимо його.

Інформаційна підтримка сайту

Щоб сайт був актуальним, необхідно оновлювати інформацію на ньому. Розміщувати анонси, новини, статті та інші матеріали. Щоб сайт викликав довіру у потенційних клієнтів, він повинен виглядати акуратно, а його вміст легко читався. Не кожен керівник знає, що таке html-розмітка, як вставити картинку з обтіканням тексту і.т.д. Так Вам і не потрібно це знати, зосередьтеся на бізнесі, а цю роботу ми зробимо за Вас.

Розвиток і оновлення сайту

Якщо Ви активно залучаєте клієнтів через інтернет, то Вам постійно потрібно допрацьовувати сайт. Особливо це стає актуально зараз, коли Яндекс і Google вводять нові вимоги до сайтів, які впливають на їх позиції. Також активно розвивається мобільний інтернет, тому сайт потрібно оновлювати, щоб підтримувати його роботу на смартфонах і планшетах.

Якщо у Вас інтернет-магазин, то без автоматизації синхронізації залишків з сайтом Вам не обійтися.

Все це входить у вартість підтримки сайту на різних тарифах.

ПРО НАС

Надаємо послуги віддаленої технічної підтримки сайтів в Києві та інших містах з 2010 року. Нашими клієнтами є представники малого і середнього бізнесу. Метою будь-якого бізнесу є збільшення прибутку, скорочення витрат, оптимізація витрат. За роки співпраці нашим клієнтам вдалося істотно знизити витрати на утримання IT-відділу за рахунок делегування нам виконання робіт самої різної складності.

Кожному клієнту ми даємо фінансові гарантії якості:

 • Ми працюємо виключно за договором і оперативно надаємо всі необхідні бухгалтерські і звітні документи;
 • Ми усуваємо оперативно і безоплатно будь-які помилки, що виникли на Вашому сайті з нашої вини;
 • Ми маємо в наявності власні сервера для перевірки виконаних нами робіт і зберігаємо резервну копію сайту.

Наші переваги

Надійність
Регулярні резервні копії, дають можливість в будь-який момент відновити сайт. Цілодобовий моніторинг працездатності. Своєчасне продовження домена і хостингу. Безпечне і надійне зберігання доступів до сайту.
Команда професіоналів
Не потрібно наймати дорогих фахівців в штат, оплачувати податки, робочі місця, регулярно проводити навчання. За 700 – 2000 грн. Ви отримуєте цілу команду фахівців: дизайнера, контент-менеджера, програміста, персонального менеджера проекту.
Консультації
Завжди на зв’язку. Професійна і своєчасна консультація по будь-яких питаннях. Ми також беремо на себе все спілкування з хостинг-провайдером.
Захист від вірусів і атак
Ми швидко знайдемо вірус і оперативно усунемо наслідки і знайдену уразливість.

Як ми працюємо

Укладаємо договір. Ви ставите завдання, після узгодження оцінки за термінами / вартості приступаємо до виконання на тестовому сервері. В кінці місяця ми надаємо детальний звіт про виконані роботи.

 • Реєстрація
 • Нове завдання
 • Виконання
 • Звітність